Студентами українських ЗВО стали 320 дітей з Криму, – Кориневич (ВІДЕО)

uatv
18.09.2020
Скрін каналу “Дом”

Постійний представник президента України в АР Крим Антон Кориневич вважає, що президентський закон про те, що діти-випускники з тимчасово окупованих територій можуть вступати до вишів без ЗНО, вже дав свої позитивні результати.

Про це Кориневич розповів у програмі “На самом деле: Крым” на каналі “Дом”.

“Уже в цьому році більше кримчан вступило, ніж в минулому – понад 320. У минулому році було 265. Звичайно, це ще не те, чого ми хочемо. Але це говорить про те, що, напевно, ми на правильному шляху. Ми регулярно відстежували всі проблеми, які виникали під час закриття КПВВ“, – сказав він.

Разом з тим Кориневич вважає, що карантинні обмеження вплинули на кримчан: “Звичайно, було б більше. І там приймальня кампанія продовжена до кінця жовтня, тому ще цифра може зростати. Коли було закриття, коли були карантинні обмеження, ми безпосередньо постійно працювали з урядом. У серпні були ухвалені, по суті, наші зміни про те, щоб абітурієнти, студенти та особи, які їх супроводжують, не підпадали під заборону”.

Він ще раз нагадав про те, що до 20 чисел жовтня продовжена вступна кампанія для дітей з півострова.

“Ми хочемо бачити тут якомога більше кримчан, кримської молоді. Тому що для них це свобода, це відкритий світ – український університет. А для нас, безумовно, це наші громадяни, з якими нам потрібно підтримувати зв’язок”, – розповів в ефірі телеканалу “Дом” представник президента України в АР Крим.

Раніше Міносвіти назвало топ-10 найпопулярніших спеціальностей.

Читайте також: Вступна кампанія: Яковлєва прогнозує зменшення чисельності абітурієнтів із окупованого Криму (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 18.09.2020
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×