Страйкбол по-українськи: в чому особливість професійної гри (ВІДЕО)

uatv
16.07.2019
Фото UATV

Страйкбол – це військова, командна гра, яка являє собою імітацію бойових дій, максимально наближену до реальності. Гравець в ній – справжній солдат.

Історія появи цього спорту сягає своїм корінням до післявоєнної Японії, якій після її капітуляції заборонили мати Збройні сили. Тоді уряд знайшов цікавий вихід із ситуації – були створені точні пневматичні копії бойової зброї, які збігалися по вазі з реальними прототипами, мали таку ж скорострільність, і навіть мали схожу схему зборки. Патрони в цій зброї заміняли 6-мм кулі, виготовлені з легкого пластику.

“Страйкбол – це командна гра, де використовуються приводи (так називають зброю в грі), які є точною копією бойової зброї. Продумуються складні сценарії. Підготовка до гри займає близько місяця. Організатори до дрібниць продумують умови, в яких змагатимуться гравці”, – розповідає Тетяна Чуприніна, організаторка ігор.

Сама дівчина почала грати років 10 тому. Тоді у гравців були китайські автомати та звичайна форма з кросівками.

“З розвитком, коли я почав розуміти, як грати, все спорядження змінювалося. Зараз у мене є кілька комплектів під типи ігор. Підбір спорядження – це дуже тонкий момент, і до нього потрібно підходити ґрунтовно. Це половина успіху гри”, – розповідає Іван Химочка, співзасновник київського страйкбольного клубу.

Тактика, стратегія та командна гра – це основа основ у стайкболі. Дуже важливим є написання сценарію та підбір учасників. Людина, яка цим займається, має враховувати всі нюанси. Гравцям видають канву, вони довго готуються, вивчають карту місцевості. Учасники можуть навіть заздалегідь приїжджати на полігон, щоб вивчити місцевість.

“В Україні є кілька типів ігор в страйкболі. Це недільні ігри, рейдові ігри, а також нічні, які менш популярні”, – розповів Іван Химочка.

Страйкбол популярний не тільки в Україні, але й у всьому світі завдяки особливій реалістичності, наближеності до реальних бойових дій.

Більше випусків програми “Ровесник” дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 16.07.2019
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV