Столтенберг висловив надію, що партнерство України і НАТО посилюватиметься (ВІДЕО)

uatv
14.10.2019
Фото НАТО

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг наголосив, що Альянс підтримує прагнення України до подальшої європейської інтеграції.

Про це пише Лівий берег.

“Ми вважаємо, що потрібно зосередитися передусім на реформах, на модернізації країни”, – зазначив він.

Він зазначив, що НАТО посилює підтримку України і співпрацю в умовах продовження дестабілізації ситуації на сході країни і вКриму.

“Після інциденту із захопленням українських кораблів в Азовському морі в Керченській протоці ми вирішили робити більше у військово-морській сфері. Ми працюємо з морською академією в Одесі”, – розповів Столтенберг.

Він повідомив, що через кілька тижнів Північноатлантична рада відвідає Україну з візитом, “щоб висловити своюпотужну політичну підтримку”.

“А ми як члени альянсу підсилюємо практичну підтримку України. Тому що ця підтримка допомагає не тільки Україні, а й уцілому підтримує той порядок, який заснований на правилах. Що дуже важливо длявсіх нас”, – зазначив генсек НАТО.

Він висловив надію, що партнерство України і НАТО й надалі посилюватиметься.

“Це добре і для НАТО, і для України для модернізації наших інститутів безпеки і оборони”, – сказав Столтенбенг.

Як повідомлялося, в Лондоні з 11 жовтня тривають щорічні збори Парламентської Асамблеї НАТО. Головні теми – це розвиток подій в Україні, а також ситуація в Ірані та Афганістані.

Читайте також: Уряд завершує розробку програми “Україна-НАТО” на 2020 рік

Джерело Лівий берег
дата 14.10.2019
категорії Україна - НАТО
поділитися

Топ новин на UA|TV