Столтенберг врахує думку України в доповіді про майбутнє Альянсу

uatv
21.10.2020
Фото НАТО

Генеральний секретар Єнс Столтенберг заявив, що в його доповіді про майбутнє НАТО до 2030 року будуть відображені інтереси України.

Про це він сказав під час віртуальної пресконференції, інформує ІнтерфаксУкраїна.

“Пізніше, цього року буде доповідь експертів. Спираючись на цю доповідь, як і на консультації та пропозиції союзників, обговорення міністрів закордонних справ, яке відбудеться в грудні, я винесу на обговорення мої пропозиції для глав держав та урядів. Частиною цього процесу, як роботи експертної групи, так і моїх консультацій, які відбудуться до обговорення цих пропозицій, будуть консультації з партнерами, включно з Грузією та Україною”, – запевнив генсек НАТО.

Столтенбенг наголосив, що Україну та Грузію в НАТО дуже цінують.

“Вони важливі для НАТО з багатьох причин: беруть участь у місіях та операціях НАТО, а також мають стратегічну важливість у регіоні Чорного моря, яка зросла. Тому тісно працювати з ними, обговорювати та слухати таких партнерів, як Україна чи Грузія, –  важлива частина всього процесу переосмислення НАТО-2030″, – додав Столтенберг.

Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що Україна перебуває на шляху до НАТО, а повноцінне членство в Альянсі є реальною перспективою.

Також віцепрем’єрміністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина заявила, що війна на Донбасі не може перешкодити інтеграції України в НАТО.

Джерело UATV
дата 21.10.2020
категорії Україна - НАТО
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×