Степан Полторак обговорив із делегацією Конгресу США зростання російської загрози

uatv
21.03.2019
Фото МОУ

Міністр оборони України Степан Полторак зустрівся з делегацією Конгресу Сполучених Штатів Америки.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Сторони обговорили безпекову ситуацію в Україні та світі, зростаючий масштаб загроз із боку РФ. Також співрозмовники звернули увагу на актуальні питання подальшої двосторонньої оборонної співпраці між Україною та США.

Полторак ознайомив членів американської делегації з попередніми результатами та перспективами реформ в Україні й вітчизняному оборонному відомстві.

Окремо він наголосив на важливості допомоги, яку наша держава отримує від своїх стратегічних партнерів, зокрема США.

“В умовах, коли агресивні військові авантюри Кремля продовжують впливати на національну економіку та забирати життя українців, нам потрібна підтримка обох палат Конгресу США для продовження успішної політики санкцій проти країни-агресора. Хочу висловити вдячність за послідовну політичну, фінансову, дорадчу та матеріально-технічну підтримку України”, – сказав міністр.

У свою чергу представники Конгресу США запевнили українську сторону, що Вашингтон продовжуватиме підтримувати Україну в боротьбі за територіальну цілісність, незалежність, а також у прагненні до подальшої євроатлантичної інтеграції.

Глава американської делегації, сенатор Конгресу США Майк Крейпо наголосив на важливості спільних зусиль щодо побудови стабільного безпекового середовища у регіоні та подальшої підтримки України.

На завершення Полторак наголосив на важливості посилення військово-політичного та військово-технічного діалогу зі Сполученими Штатами Америки.

“Приємно відзначити єдність Конгресу США у питаннях підтримки України. Ми добре пам’ятаємо, як американські сенатори зустрічали Новий рік разом із українськими військовослужбовцями у армійському наметі, ми цінуємо це й будемо пам’ятати ці факти історії”, – підсумував глава Міноборони.

Нагадаємо, що США ввели санкції проти громадян і компаній РФ через агресію в Україні.

Джерело UATV
дата 21.03.2019
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV