Став відомий новий склад наглядової ради Суспільного мовника

uatv
12.02.2021
Фото з сайта detector.media

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на черговому засіданні 12 лютого затвердила оновлений склад наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Про це повідомляє UATV із посиланням на “Детектор медіа”.

Рішення Нацради щодо оновлення наглядової ради НСТУ набуде чинності після того, як його підпише голова Нацради Ольга Герасим’юк та опублікують на сайті регулятора.

За словами Ольги Герасим’юк, це має відбутися 12 лютого.

До оновленої наглядової ради входитимуть 15 членів. Ще одного члена від спортивної сфери мають обрати на конференції у квітні 2021 року.

Семеро членів наглядової ради делеговані депутатськими фракціями та групами, але самі не є депутатами, 8 членів є представниками громадськості і були обрані на відкритому конкурсі на конференціях. Строк повноважень  членів наглядової ради другої каденції – 5 років

До оновленого складу наглядової ради НСТУ ввійшли: від громадськості Олександр Павліченко – від правозахисної сфери, Оксана Романюк – від сфери журналістики, Віктор Бобиренко – від сфери місцевого самоврядування, Галина Титиш – від сфери освіти та науки,  Дмитро Ананьєв – від сфери забезпечення прав нацменшин, Наталія Гарач – від сфери захисту прав осіб з особливими потребами. Вадим Міський – від сфери захисту інтересів дітей та молоді, Євген Глібовицький – від творчої сфери; від фракцій та груп Світлана Остапа – від фракції “Голос”, Лаврентій Малазонія – від фракції ОПЗЖ, Вячеслав Козак – від фракції “Батьківщина”, Максим Кречетов – від фракції “Слуга народу”, Людмила Березовська – від фракції “ЄС”, Олексій Харченко – від групи “Довіра”, Катерина Батенко – від групи “За майбутнє”.

Фото ГО “Детектор медіа

Раніше повідомлялося, що “Українське радіо” відновлює мовлення на окупованих територіях.

Також нагадаємо, що Мінкульт проситиме YouTube заблокувати канали “112 Україна”, ZIK і NewsOne.

Джерело UATV
дата 12.02.2021
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×