Станіслав Асєєв зняв банер “FreeAseyev” та розповів про свої плани (ВІДЕО)

uatv
02.01.2020
Фото Радіо Свобода

Звільнений з полону бойовиків журналіст Станіслав Асєєв зняв cимволічний плакат “Free Asyeyev” з будівлі видання “Український тиждень”.

Про це інформує UATV.

Потім колишній бранець Кремля поспілкувався з представниками ЗМІ, повідомляє Радіо Свобода.

“Потрібно ще психологічно адаптуватися, в тому числі і до ритму міста, до якого не те, щоб не звик, – звикати не було можливості. Але, напевно, варто”, – сказав Асєєв.

Найближчим часом він планує зустрітися з родиною.

Також журналіст підписав усім охочим книгу “В ізоляції” про життя на окупованій території Донбасу. В ній опубліковані матеріали, які він писав із січня 2015-го до травня 2017 року.

Плакат на підтримку Асєєва повісили на балконі видання “Український тиждень” у День гідності та свободи 21 листопада 2019 року.

Журналіст Станіслав Асєєв (Васін) перебував в ув’язненні бойовиків ОРДО, за різними даними, з травня або червня 2017 року. Після зникнення, два тижні про нього нічого не було відомо. Пізніше терористи визнали затримання журналіста і звинуватили його у “шпигунстві” на користь України.

Нагадаємо, 29 грудня, відбулося взаємне звільнення утримуваних осіб. Україна повернула 76 осіб, які були в полоні бойовиків.

Обмін уже привітали КанадаНімеччина, ФранціяСША та представники Євросоюзу.

Джерело Радіо Свобода
дата 02.01.2020
категорії Випуски новин, Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×