Стан здоров’я Едема Бекірова стрімко погіршується, – Людмила Денісова

uatv
21.05.2019
Фото Укрінформ-UATV

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова повідомила, що український політв’язень Едем Бекіров постійно скаржиться на сильний біль, стан його здоров’я стрімко погіршується.

Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

“Я неодноразово зверталася до Уповноваженого з прав людини в РФ із проханням невідкладно вжити заходів щодо госпіталізації та лікування Бекірова”, – повідомила Денісова.

За її словами, російський Омбудсмен Тетяна Москалькова доручила так званому “уповноваженому з прав людини” в окупованому Криму Людмилі Лубіній перевірити стан здоров’я ув’язненого.
Лубіна спростувала інформацію про погіршення його стану.

“Але все ж Едема Бекірова доправили до лікарні на обстеження до кардіолога та ендокринолога. Попри висновки лікарів про задовільний стан, йому порадили збільшити кількість одиниць інсуліну. Це свідчить про те, що в Едема прогресує цукровий діабет“, – зазначила Уповноважений ВР з прав людини.

Денісова розповіла, що Бекіров скаржиться на постійний біль у серці через гіпертонію, що призводить до задишки. Велика кількість інсуліну призвела до збільшення підшлункової залози, що спричиняє нестерпний біль. Також він потерпає від сильного головного болю та набряклості тіла, а ліва нога взагалі атрофується через малорухливість.

Уповноважений ВР з прав людини закликала Росію негайно надати кваліфіковану медичну допомогу українському політв’язневі.

Раніше донька Едема Бекірова, який півроку перебуває в ув’язненні в окупованому Криму, повідомила, що її батька вивезли в лікарню з невідомих причин.

Згодом його повернули в СІЗО окупованого Сімферополя.

Джерело UATV
дата 21.05.2019
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV