Стан здоров’я чотирьох фігурантів “справи Хізб ут-Тахрір” стрімко погіршується, – омбудсмен

uatv
05.11.2019
Фото LIGA.net

Українським політв’язням, фігурантам так званої “справи Хізб ут-Тахрір” Джемілю Гафарову, Сервету Газієву, Енверу Омерову і Асану Янікову потрібна медична допомога. Стан їхнього здоров’я погіршується. 

Про це повідомила у Facebook український омбудсмен Людмила Денісова.

Вона відзначила, що Джеміль Гафаров, який утримується в СІЗО №5 у Ростовській області РФ, перебуває у преддіалізному стані та потребує термінової госпіталізації.

Сервет Газієв, якого утримують в СІЗО №1 у Ростовській області РФ, має проблеми з кишківником та зубами. Йому теж потрібна госпіталізація.

Енвер Омеров та Асан Яніков, які перебувають в СІЗО в окупованому Криму, мають проблеми зі здоров’ям, що потребують негайного хірургічного втручання.

Омбудсмен звернулася з відповідним проханням до уповноваженого з прав людини РФ Тетяни Москалькової вжити невідкладних заходів для проведення повного медичного обстеження громадян України, за результатами якого надати відповідну медичну допомогу.

Нагадаємо, фігуранта другої бахчисарайської “справи Хізб ут-Тахрір”, координатора “Кримської солідарності” Сервера Мустафаєва утримують в СІЗО російського Краснодара в нелюдських умовах.

Раніше окупаційний суд в Криму відхилив апеляцію фігурантів справи “Веджіє Кашка”.

Джерело UATV
дата 05.11.2019
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV