США запровадили додаткові санкції проти Росії

uatv
22.05.2019
Фото Укрінформ-UATV

Сполучені Штати Америки офіційно повідомили про запровадження додаткових санкцій проти Росії. Під нові обмеження потрапили дві російські компанії і навчальний центр Збройних сил РФ, які були причетні до порушення затверджених стандартів нерозповсюдження зброї масового знищення.

Про це зазначається у документі, який Державний департамент США офіційно оприлюднив у Федеральному реєстрі в середу, 22 травня.

“Було прийнято рішення, що низка іноземних (фізичних та юридичних – ред.) осіб залучені в діяльність, яка гарантує запровадження заходів у відповідь згідно з розділом 3 Закону про нерозповсюдження в Ірані, Північній Кореї та Сирії“, – сказано в тексті документу.

Санкції проти російського навчального центру “Гатчина“, у якому відпрацьовуються пуски ракет, а також конструкторського бюро у місті Тула й машинобудівного заводу “Авангард” запроваджені 14 травня цього року, проте проект документа з’явився в реєстрі у вівторок, 21 травня. У Федеральному реєстрі США його офіційно розмістили сьогодні.

Санкції США також стосуються десяти китайських компаній, трьох китайських громадян, оборонного підприємства в Ірані і п’яти організацій із Сирії.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський закликав США посилити санкції проти Росії через агресію на Донбасі та в окупованому Криму.

Джерело UATV
дата 22.05.2019
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV