США закликають Росію припинити агресію проти України

uatv
21.09.2020
Фото Тwitter U.S. Embassy Kyiv

Посольство США в Україні закликало Російську Федерацію припинити окупацію Криму, звільнити усіх незаконно ув’язнених українців.

Про це у відеозверненні, опублікованому в Twitter Посольства США в Україні, заявила тимчасовий повірений у справах США в Україні Крістіна Квін.

“Українці, як і люди у всьому світі, хочуть прожити свої життя у мирі та з повним визнанням своїх людських прав. Доки Росія не припинить конфлікту, який вона викликала і підтримує на Донбасі, і повністю не вийде з Донбасу і Криму, українці не можуть насолоджуватися миром, якого заслуговують”, – сказала Квін.

За її словами, РФ також має звільнити всіх українців, яких вона незаконно ув’язнила в покарання за їхню мирну незгоду.

Квін наголосила, що США підтримують суверенітет і територіальну цілісність України.

“США залишаються повністю відданими дипломатичним зусиллям для припинення створеного Росією конфлікту на сході України та окупації Криму. Ми разом з українським народом підтримуємо суверенітет і територіальну цілісність України”, – наголосила тимчасовий повірений.

Раніше Посольство США в Україні закликало Росію припинити посягання на основні свободи в Криму.

Також МЗС України закликало світову спільноту не залишати поза увагою долю осіб, зниклих, викрадених чи безвісти зниклих на тимчасово окупованих Росією територіях України в Криму та на Донбасі.

Джерело UATV
дата 21.09.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×