США продовжать підтримувати Україну не лише зброєю, – Помпео

uatv
20.11.2019
Фото АР

За президентства Дональда Трампа США надали Україні велику допомогу у сфері безпеки, включаючи постачання зброї та ресурсів. Вашингтон продовжить підтримувати Київ не лише засобами безпеки.

Про це заявив держсекретар США Майк Помпео у Брюсселі під час пресконференції за підсумками зустрічі глав МЗС країн НАТО, повідомляє UATV з посиланням на Укрінформ.

“Мені немає про що свідчити, адже я був прямо залучений до того, чим була політика США стосовно України. Я працював над цим, і гордий тим, що нам вдалося зробити. Ми принесли величезні результати для народу України, і я сподіваюся, що ми матимемо можливість робити так і надалі. Ми доставили їм оборонні системи, яких вони потребували, ми надали їм необхідні ресурси”, – розповів Помпео.

За його словами, адміністрація Трампа не лише висловлювала підтримку Україні, а й надавала реальну допомогу.

“Я фокусуюся зараз на тому, щоб Держдепартамент мав вірну політику у цьому сенсі, і забезпечував безпеку від імені народу США. Ми робили це протягом попередніх 2,5 років, я буду продовжувати робити це кожного дня, і забезпечу, щоб моя команда також була сфокусована на цьому”, – відзначив держсекретар США.

Нагадаємо, що інститут капеланства пошириться на Нацполіцію за підтримки США.

Раніше у Держдепі США офіційно підтвердили продаж Україні 150 ракет Javelin

Джерело Укрінформ
дата 20.11.2019
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×