США повинні використовувати нові інструменти тиску на РФ, – Кац (ВІДЕО)

uatv
25.11.2020
Фото з сайта civil.ge

Політика санкційного тиску США щодо Росії буде тільки посилюватися під час президентства Джо Байдена. Проте Сполучені Штати повинні будуть знайти нові інструменти впливу на Кремль.

Таку думку в ефірі програми “На самом деле: мир” на телеканалі “Дом” висловив директор організації “Ініціативи демократії” і старший науковий співробітник Німецького фонду Маршалла США Джонатан Кац.

“Від адміністрації Байдена можна очікувати посилення санкцій – існуючих санкцій, які можуть бути потенційно розширені, як, наприклад, у випадку з Білоруссю, коли багато хто виступав за розширення санкцій, так і у випадку із втручанням в американські вибори або у вибори в будь-якій країні. Звичайно, санкції можуть бути посилені й розширені, проте це далеко не єдиний інструмент, наявний у США”, – зазначив Кац.

Читайте також: Байден обговорив українське питання з Макроном та Джонсоном

Зокрема, США можуть використовувати сусідів Росії, зокрема Україну, для посилення опору Кремлю.

“Нам також необхідно заручитися підтримкою і посилити опір країн-сусідів Росії, таких як Україна, Молдова, Грузія. Ми повинні всіляко сприяти їх просуванню по шляху демократії тадопомагати в перехідних процесах, результатом яких має стати посилення трансатлантичного співробітництва”, – додав експерт.

Раніше повідомлялося, що новообраний президент США Джо Байден приділятиме багато уваги Україні. Зокрема, очікується, що він збереже антиросійські санкції за окупацію Криму.

Джерело UATV
дата 25.11.2020
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×