США підтвердили стратегічне партнерство з Україною, – президент

uatv
13.09.2019
Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з тимчасовим повіреним у справах США Вільямом Тейлором подякував за постійну підтримку з боку Вашингтона суверенітету та територіальної цілісності України.

Про це повідомляє UATV із посиланням на пресслужбу глави держави.

“Вдячний США за розблокування військової допомоги Україні, за постійну підтримку нашого суверенітету та територіальної цілісності”, – сказав президент.

Зеленський наголосив, що США вкотре підтвердили своє стратегічне партнерство з Україною.

Читайте такожВолодимир Зеленський 23 вересня відвідає США

Також повідомляється, що під час 16-їзустрічі Ялтинської європейської стратегії у Києві глава держави зазначив, що мав розмови з президентом США Дональдом Трампом

“Він мене постійно вітав із певними перемогами. Потім, ви чули, Сполучені Штати тимчасово заблокували нам військову допомогу у розмірі 250 мільйонів доларів. Але ми ніяк не реагували, доки у нас не було іншого результату. Зараз я можу сказати, що у нас чудові стосунки зі США, тому що тепер замість заблокованих 250 у нас буде 140 і 250 (млн дол. – Ред.). Тому я гадаю, що ми справді рухаємося у правильному напрямку і у нас правильні відносини з нашимстратегічним партнером – Сполученими Штатами Америки. Я вдячний їм за допомогу”, – заявив Зеленський.

Раніше стало відомо, що президент у жовтні відвідає Естонію з офіційним візитом.

Джерело UATV
дата13.09.2019
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×