США ніколи не визнають Крим територією Росії, – Помпео

uatv
27.02.2020
Фото Укрінформ-UATV

З нагоди шостої річниці незаконної анексії Криму Росією держсекретар США Майк Помпео наголосив, що Сполучені Штати ніколи не визнають півострів територією РФ.

Про це інформує пресслужба Держдепу.

Держсекретар в черговий раз закликав Кремль припинити окупацію Криму.

“Російська окупація Криму та зростаюча мілітаризація півострова є загрозою нашій спільній безпеці. Окупаційна влада продовжує порушувати права людини й основні свободи, жорстоко придушуючи критиків з громадянського суспільства, засоби масової інформації та обмежуючи свободу віросповідання“, – заявив він.

Помпео закликав Кремль звільнити всіх політв’язнів-українців і кримських татар та припинити порушення громадянських свобод.

За його словами, Вашингтон буде підтримувати санкції проти Москви, поки вона не поверне контроль над Кримом Україні та не виконає повністю свої зобов’язання за Мінськими угодами.

“Протягом шести років Росія продовжує покладатися на брехню та дезінформацію у своїй невдалій спробі узаконити беззаконня. Її зусилля приречені на провал. Світ ніколи не забуде безпричинне вторгнення РФ в Україну. Сполучені Штати засуджують незаконні дії Кремля в Криму і триваючі агресивні дії проти України, зокрема на Донбасі”, – підсумував держсекретар.

Нагадаємо, що президент підписав указ про відзначення 26 лютого Дня спротиву окупації АРК та міста Севастополя.

Джерело UATV
дата 27.02.2020
категорії Крим
поділитися

Топ новин на UA|TV