Справа Шеремета: Геращенко заявив про початок експертизи аудіозаписів

uatv
06.01.2021
Фото МВС

Плівку з голосами оприлюднених аудіозаписів ймовірних розмов керівництва КДБ Білорусі, де обговорювали вбивство журналіста Павла Шеремета, вже передали на експертизу. Результат буде відомий за кілька тижнів, можливо, місяць.

Про це в ефірі Громадського радіо повідомив заступник очільника Міністерства внутрішніх справ Антон Геращенко, інформує UATV.

За його словами, експертизу голосів здійснюють українські фахівці з фоноскопічних експертиз. Це відбувається в Україні.

“Для зразку, якщо не можна людину допитати для цього особисто, братимуть якийсь її публічний виступ і порівнюватимуть із записом. У цьому випадку доведеться йти саме таким шляхом. Експертизи потребують часу, це складна технічна та експертно-розумова робота”, – розповів Геращенко.

Він наголосив, що вбивство журналіста відбулося на території України, тому це справа, яку веде виключно наша країна. Інші в цьому участі не братимуть, лише можуть допомагати з доброї волі розкривати ці злочини.

“У випадку з Білоруссю, маю сумніви, що вона сприятиме цьому розслідуванню. Хоча було би добре після встановлення особи, яка присутня на плівках, її допитати. Але у мене є великі сумніви, що нам це дозволять зробити. Та сама історія і зі свідками. Країна може відмовити у допиті свідків і тут немає варіантів, для примусу країни це зробити”, – сказав чиновник.

Читайте також: Справа Шеремета: білоруський ексспецназівець готовий співпрацювати з українськими правоохоронцями (ВІДЕО)

Раніше повідомлялося, що Національна поліція України запланувала проведення слідчих дій із розпорядником звукозапису в межах розслідування Павла Шеремета.

Джерело UATV
дата 06.01.2021
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×