“Справа Хізбут-Тахрір”: в Абдулгазієва сталося зараження крові через укуси комах у СІЗО

uatv
13.01.2020
Фото Крим.Реалії

У фігуранта другої сімферопольської групи у “справі Хізб ут-Тахрір” Тофіка Абдулгазієва утворилися гнійні рани та сталося зараження крові через укус комах у слідчому ізоляторі, де його утримують.

Про це у Facebook повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, інформує UATV.

За її словами, санітарний стан камери, де перебував український громадянин, не відповідає встановленим нормам.

“Приміщення кишить клопами та блохами. Внаслідок укусів комах у Тофіка Абдулгазієва утворилися гнійні рани та сталося зараження крові”, – йдеться в повідомленні.

Денісова наголосила, що, попри погіршення стану здоров’я, Абдулгазієв не отримує належної медичної допомоги, його перемістили до клінічної психіатричної лікарні.

“Зазначене суперечить гарантованим нормам статті 3 Конвенції про захист прав людини іосновних свобод та пунктів 10, 22 Мінімальних стандартних правил поводження з в’язнями від 30.08.1955, схвалених Економічною і Соціальною Радою ООН. Терміново прошу уповноваженого з прав людини в РФ Тетяну Москалькову вжити невідкладних заходів для відновлення прав громадянина України, а саме сприяти в забезпеченні належних умов утримання, проведенні повного медичного обстеження та надання кваліфікованої медичної допомоги”, – пише Денісова.

Раніше повідомлялося, що фігуранту ялтинської “справи Хізб ут-Тахрір” Арсену Джеппарову, якого утримують в СІЗО російського міста Шахти, не надають необхідну медичну допомогу.

Джерело UATV
дата 13.01.2020
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×