“Справа Хізб ут-Тахрір”: Зеврі Абсеітова етапують в колонію

uatv
12.08.2019
Фото Укрінформ-UATV

Фігуранта “справи Хізб ут-Тахрір” (перша бахчисарайська група) Зеврі Абсеітова етапують із СІЗО Ростова-на-Дону в колонію.

Про це розповіла дружина політв’язня Фатма Абсеітова, повідомляє Кримська солідарність.

За її словами, в’язень Кремля отримав документи про етапування в колонію. У подружжя був офіційний дзвінок один одному, під час якого Абсеітов сказав, що вже на цьому тижні його вивезуть з російського СІЗО.

“Зеврі повідомив, що до нього прийшов папір з Москви і, можливо, на цьому тижні його вже етапують у невідомому напрямку. Просив берегти себе й виховувати дітей” – говорить Фатма Абсеітова.

24 грудня Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону виніс вирок кримськотатарським політв’язням, фігурантам першої Бахчисарайської групи “справи Хізб ут-Тахрір” Енверу Мамутову, Ремзі Меметову, Рустему Абільтарову і Зеврі Абсеітову. Абсеітова засудили на 9 років утримання під вартою.

Раніше фігурантів “справи Хізб ут-Тахрір” Сервера Мустафаєва, Сервера Зекірьяєва, Едема Смаілова, Мемета Белялова і Марлена Асанова залишили під вартою на 1 місяць.

Нагадаємо, що “суд” продовжив арешт чотирьох фігурантів “справи Хізб ут-Тахрір”.

Так, Сейранові Салієву, Тимуру Ібрагімову й Ернесу Аметову (друга бахчисарайська група) продовжили термін утримання під вартою на 1 місяць.

Джерело UATV
дата 12.08.2019
категорії Бранці Кремля
поділитися

Топ новин на UA|TV