“Справа Хізб ут-Тахрір”: у Мустафаєва кашель і підвищена температура тіла, меддопомогу йому не надають

uatv
22.03.2020
Фото Крим.Реалії

У незаконно утримуваного кримського татарина Сервера Мустафаєва з 19 березня спостерігається підвищена температура тіла та кашель, однак належної медичної допомоги у російському слідчому ізоляторі він досі не отримує.

Про це у Facebook повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, інформує UATV.

За її словами, стан здоров’я Мустафаєва погіршився – температура тіла підвищилася з 37,6 до 39,3, також є сухий кашель, сильний головний біль та слабкість у всьому тілі.

Він звертався до “Южного окружного военного суда” та адміністрації пенітенціарної установи з проханням надати йому належну медичну допомогу. Йому зробили лише жарознижувальні ін’єкції.

“Враховуючи оголошену Всесвітньою організацією охорони здоров’я пандемію коронавірусної інфекції, вважаю такі дії російської влади неприпустимими, адже вони прямо порушують основоположне право людини на життя, гарантоване Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод”, – пише Денісова.

Омбудсменка вимагає від уповноваженої з прав людини в РФ Тетяни Москалькової негайно провести повне медичне обстеження кримського татарина, аби виключити зараження інфекційними захворюваннями, зокрема коронавірусною інфекцією. Також вона просить забезпечити надання кваліфікованої лікарської допомоги в умовах місця несвободи.

⚡️⚡️⚡️У незаконно утримуваного кримського татарина Сервера Мустафаєва з 19 березня підвищена температура тіла, кашель,…

Опубліковано Людмилою Денісовою Субота, 21 березня 2020 р.

Раніше Людмила Денісова закликала РФ надати меддопомогу Серверу Мустафаєву та Ернесу Аметову.

Джерело UATV
дата 22.03.2020
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV