“Справа Хізб ут-Тахрір”: “суд” у Криму залишив під арештом двох фігурантів

uatv
18.11.2019
Фото Укрінформ-UATV

Фігуранти алуштинської “справи Хізб ут-Тахрір” Руслан Месутов та Ельдар Кантіміров залишаться за ґратами до 20 лютого 2020 року.

Про це повідомляє UATV з посиланням на Крим.Реалії.

Апеляційні скарги адвокатів на продовження запобіжного заходу обом фігурантам сьогодні, 18 листопада, відхилив підконтрольний Росії так званий Верховний суд Криму.

За словами адвоката Сіяра Панича, суд не задовольнив його вимогу і не доставив у зал засідань його підзахисного Руслана Месутова. Обоє фігурантів справи брали участь у засіданні через відеоконференцзв’язок із СІЗО. 

“Тому обговорити з моїм підзахисним питання, в яких присутня якась адвокатська таємниця, не видалося можливим. У результаті “суд” наші апеляційні скарги відхилив”, – сказав правозахисник.

Крім цього, з самого початку “суд” виніс ухвалу про проведення засідання в закритому режимі і допустив гласність тільки під час оголошення рішення.

“Суд” порадився дві хвилини, однак за цей час родичі наших підзахисних не встигли потрапити в зал суду”, – зазначає Сіяр Панич.

Нагадаємо, раніше Верховний “суд” окупованого Криму залишив під арештом шістьох фігурантів “справи Хізб ут-Тахрір” Айдера Джеппарова, Ризу Омерова, Енвера Омерова, Руслана Нагаєва, Ленура Халілова й Ескендера Сулейманова. 

Джерело Крим.Реалії
дата 18.11.2019
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV