“Справа Хізб ут-Тахрір”: показання свідків проти Сейтосманова ФСБ отримала під тиском, – адвокат

uatv
17.10.2019
Фото Укрінформ-UATV

Співробітники ФСБ Росії чинили тиск на свідка, який давав покази щодо одного з фігурантів “справи Хізб ут-Тахрір” Енвера Сейтосманова, що є перевищенням посадових повноважень.

Про це повідомив адвокат Еміль Курбедінов, інформує UATV з посиланням на Кримську солідарність.

Курбедінов зазначив, що вчора, 16 жовтня, Південний окружний військовий суд міста Ростов-на-Дону долучив до матеріалів справи Сейтосманова відповідь так званого “Головного військово-слідчого комітету по Криму”, в якому визнається факт психологічного та фізичного тиску співробітника ФСБ на свідка Бекірова.

Свідок у суді заявив, що під час допиту при підписанні протоколу на нього чинився психологічний і фізичний тиск, через який він був змушений підписати відповідний протокол. Після цього він відправив заяву про злочин щодо співробітника ФСБ.

“І ось недавно прийшла відповідь, що “військово-слідчий комітет” проводить з цього приводу перевірку і вбачає в діях співробітника ФСБ, якого ще належить встановити, ознаки складу злочину. Відбувається дослідча перевірка, тобто кримінальна справа не порушена”, – сказав Курбедінов.

Також під час суду заявили клопотання про долучення до справи листа так званої прокуратури Криму, у якому говорилося, що під час утримання Сейтосманова в сімферопольському СІЗО-1 неодноразово порушувалися його права. Зокрема, він не отримував необхідну медичну допомогу.

Раніше повідомлялося, що фігуранта “справи Хізб ут-Тахрір” Сейтосманова етапували з окупованого Криму до РФ.

Джерело UATV
дата 17.10.2019
категорії Бранці Кремля
поділитися

Топ новин на UA|TV