“Справа Хізб ут-Тахрір”: адвокат розповіла про чергове порушення суду

uatv
20.02.2020
Фото Кримська солідарність

У Південному окружному військовому суді Ростова-на-Дону з порушеннями зачитали результати стаціонарної психіатричної експертизи фігурантів другої бахчисарайської “справи Хізб ут-Тахрір“.

Про це розповіла адвокат Ліля Гемеджі, інформує Крим. Реалії.

За її словами, результати експертизи оголосили без згоди політв’язнів.

“Прокурор продовжив оголошувати докази, які представляються їм в якості доказів сторони обвинувачення. Це були психіатричні експертизи щодо кожного з наших підзахисних. Ці експертизи, так само як і листування в соціальних мережах, що нібито належить Сейрану Салієву, були озвучені без згоди на те наших підзахисних. Будь-яке оголошення медичних даних має здійснюватися за згодою осіб, щодо яких ці дані оголошуються”, – пояснила адвокат.

Було заявлено клопотання про те, щоб частина судового засідання в момент оголошення цих психіатричних експертиз проходила в закритому режимі.

“Тут немає ніяких відомостей, які ми намагалися приховати, це був один із способів зафіксувати чергове порушення як з боку прокурора, так і з боку суду. Ми зафіксували чергове порушення з боку суду”, – наголошує Гемеджі.

Також вона додала, що суд без попередження учасників розпочав оголошення стенограми прихованого аудіозапису.

Раніше український омбудсмен повідомляла, що 116 наших громадян незаконно утримуються на території РФ та окупованого Криму.

Читайте такожСтало відомо, куди етапували фігурантів “справи Хізб ут-Тахрір” Абдуллаєвих

Джерело Крим.Реалії
дата 20.02.2020
категорії Бранці Кремля
поділитися

Топ новин на UA|TV