“Справа Хізб ут-Тахрір”: адвокат Джеппарова поскаржився до Генпрокуратури РФ через ненадання меддопомоги

uatv
21.01.2020
Фото Facebook Людмила Денісова

Адвокат Айдер Азаматов направив низку скарг до Генеральної прокуратури Росії, прокуратури Ростовської області та Головного управління ФСВП Росії у Ростовській області щодо бездіяльності співробітників СІЗО-4 Шахти в Ростовській області через ненадання належної медичної допомоги його підзахисному – фігуранту ялтинської “справи Хізб ут-Тахрір” Арсену Джеппарову.

Про це адвокат повідомив у Facebook, інформує UATV.

За словами Азаматова, також направлені звернення на адресу уповноваженого з прав людини в Росії Тетяни Москалькової, голові ОНК в Ростовській області Ігорю Омельченку для реагування на такі порушення, і заява начальнику ФКУ СІЗО-4 ГУФСІН Росії в Ростовській області (місто Шахти) Олександрові Єсауленку про негайне направлення Арсена Джеппарова на медичний огляд в медичну організацію державної чи іншої системи охорони здоров’я.

Адвокат зазначив, що надати необхідну і належну медичну допомогу Джеппарову санітарна частина СІЗО не в змозі.

“Через недбале ставлення СІЗО-4, Арсен може втратити слух, також є ймовірність зараження крові. Як я писав раніше, все це наслідки появи за правим вухом Арсена фурункула, який вже почав гноїтися, що викликало сильні головні болі, в нього з’явилися болі в ділянці серця, які також відображаються на його лівій руці”, – додав Азаматов.

Раніше стало відомо, що керівництво сімферопольського СІЗО порушує право на віросповідання фігуранта другої сімферопольської “справи Хізб ут-Тахрір” Джеміля Гафарова.

Джерело UATV
дата 21.01.2020
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×