Оборонна співпраця, угода про вільну торгівлю: Зеленський зустрівся з міністром національної оборони Туреччини

uatv
10.07.2020
Фото ОП

Президент Володимир Зеленський провів зустріч із міністром національної оборони Турецької Республіки Хулусі Акаром, який перебував в Україні з робочим візитом.

Про це повідомляє UATV із посиланням на ОП.

Зеленський подякував за незмінну підтримку Туреччиною суверенітету й територіальної цілісності України, а також за увагу, яку турецька сторона приділяє захисту прав та інтересів кримських татар. Представник уряду Туреччини підтвердив готовність країни до реалізації домовленостей щодо будівництва 500 помешкань для кримських татар, які були вимушені переїхати з окупованого Криму.

Президент України високо оцінив гуманітарну допомогу Туреччини.

Сторони обговорили реалізацію Дорожньої карти українсько-турецького співробітництва на 2020 рік, яку було підписано 22 червня.

Серед іншого, вказано на необхідність проведення найближчим часом чергового засідання Міжурядової українсько-турецької комісії з торговельно-економічної співпраці, а також консультацій щодо укладення угоди про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною.

Зеленський подякував за фінансову допомогу турецької сторони на закупівлю товарів для ЗСУ.

Сторони погодились опрацювати можливість укладення міжурядової угоди про співпрацю у сфері оборони. Під час розмови також було обговорено низку практичних питань співпраці в оборонно-промисловій галузі.

Раніше повідомлялося, що найближчим часом заплановано розпочати практичну реалізацію угоди між урядами України та Туреччини про військово-фінансову співпрацю.

Також нагадаємо, що прем’єрміністр України Денис Шмигаль провів зустріч із представниками французьких ділових кіл.

Джерело UATV
дата 10.07.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×