Спільний авіапростір з ЄС: Жовква повідомив про відтермінування підписання угоди

uatv
03.02.2021
Фото ОП

Підписання угоди про спільний авіаційний простір України з Європейським Союзом відтерміновується через бюрократичні причини.

Про це заявив заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква на засіданні Комісії з питань координації виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, повідомляє Укрінформ.

“На саміті нам було обіцяно керівництвом Євросоюзу, що угода буде укладена, я цитую, на початку 2021 року. Я ніколи не люблю називати дат, але десь навіть по пресі проходило, що мало бути укладено під час Ради асоціації 11 лютого. Наскільки я розумію по інформації, яку і наша місія передає, і те, що ми чуємо оцінки від представників Євросоюзу, 11 лютого, на жаль, ми цю угоду не укладемо. Цього разу вже з бюрократичних причин”, – зазначив Жовква.

Він нагадав, що минулої п’ятниці відбулася телефонна розмова президента Володимира Зеленського з президентом Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн, проте, за його словами, чітких причин відтермінування підписання цієї угоди зі сторони європейський партнерів не прозвучало.

Жовква висловив думку, що наразі треба шукати можливості, щоб підписати угоду в березні.

Раніше Дмитро Кулеба розповів, що у 2021 році Україна планує підписати угоду щодо спільного авіаційного простору з Євросоюзом.

Читайте також: Угоду про “відкрите небо” з ЄС планують підписати 11 лютого, – Стефанішина

Джерело Укрінформ
дата 03.02.2021
категорії Україна та ЄС
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×