Спецпідрозділ ЗСУ вперше пройшов сертифікацію НАТО

uatv
24.06.2019
Фото з сайта mil.in.ua

140-й центр Сил спеціальних операцій Збройних сил України пройшов сертифікацію як підрозділ SOF і має право залучатися до Сил швидкого реагування НАТО

Про це інформує Український мілітарний портал.

Зазначається, що вперше в історії підрозділ із країни, яка не входить до Північноатлантичного альянсу, пройшов сертифікацію як підрозділ SOF.

“Під час підпису на рапорті про відповідність української частини до вимог НАТО, військовослужбовці зі США, ставлячи свої підписи на рапорті, фотографувались, бо це є історичною подією”, – йдеться в повідомленні.

Сили реагування НАТО складаються з сухопутних військ, військ спеціального призначення, повітряних, морських сил, які готові упродовж 5 днів до проведення операцій евакуації або реагування на кризові ситуації у всіх частинах світу. При значному військовому конфлікті ці сили повинні стримувати ворога до часу приходу основних сил до 30 днів. Рішення про застосування SOF ухвалює Північноатлантична рада.

Раніше повідомлялося, що у польському місті Бидгощ українські військові беруть участь у міжнародних навчаннях НАТО “CWIX-2019”.

Джерело UATV
дата 24.06.2019
категорії Україна - НАТО
поділитися

Топ новин на UA|TV