Спецназ забезпечить супровід бюлетенів до ЦВК

uatv
22.07.2019
Фото Нацполіція України

Супровід бюлетенів з окружних виборчих комісій до Центральної виборчої комісії забезпечуватимуть спецпризначенці поліції.

Про це повідомляє Національна поліція України.

Так, заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич доручив керівникам територіальних підрозділів забезпечити безперешкодний процес транспортування виборчої документації з дільничних до окружних виборчих комісій по мірі підрахунку бюлетенів, а в подальшому – з ОВК до ЦВК. Крім того, поліція посилено забезпечуватиме охорону публічного порядку та безпеки громадян у місцях розташування ОВК.

“Для уникнення можливих провокацій і порушень необхідно використовувати можливості підрозділів поліції особливого призначення або тактико-оперативного призначення патрульної поліції. За необхідності можете розраховувати на резерви з-поміж сил Національної гвардії, зокрема й тих, які чергують у режимі авіапідтримки“, – зазначив Фацевич.

Він також наголосив на необхідності якісного розслідування кримінальних проваджень, пов’язаних із виборчих процесом.

Нагадаємо, раніше голова ЦИК Тетяна Сліпачук заявляла, що позачергові вибори до Ради відбулися, подій, які б поставили під сумнів проведення цієї парламентської кампанії, не було.

Джерело UATV
дата 22.07.2019
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV