Спалах коронавірусу в Криму стався через туристів, – Чубаров (ВІДЕО)

uatv
30.10.2020
Фото з сайта file.liga.net

Ситуація з поширенням коронавірусу в Криму погіршується кожного дня. Сплеск цієї хвороби на півострові виник через туристів, які їхали на півострів з усієї Росії, вважає глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Про це він розповів в ефірі програми “На самом деле: Крым” на телеканалі “Дом“.

Водночас Росія, на думку Чубарова, і не намагалась впоратись із цією проблемою.

“Все літо весь потік відпочиваючих з усієї величезної Росії усвідомлено рушив на південь, зокрема і особливо на захоплений Росією Кримський півострів. Всі ж розуміли, що величезна кількість людей, які протягом декількох місяців побувають в Криму, могли бути рознощиками цієї хвороби. Це і викликало такий вибух хвороби в Криму“, – зазначив глава Меджлісу.

Окупанти турбуються тільки про здоров’я представників так званої влади півострова. Зокрема, багато “мерів” міст, які хворіли на коронавірус, лікувалися не в Криму, а в Москві.

“Всі інші люди, громадяни України, які живуть на території окупованого Криму, вони для Росії не є об’єктом особливої ​​уваги”, – додав Чубаров.

Нагадаємо, раніше в Представництві Президента України в Автономній Республіці Крим заявили, що на окупованому півострові в лікарнях для хворих на коронавірус немає ліжок, окупанти відмовляють в госпіталізації навіть інфікованим із важким перебігом хвороби.

Читайте також: Засуха в Криму лякає жителів півострова більше, ніж коронавірус, – кримчанин (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 30.10.2020
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×