Верховна Рада розгляне припинення дії Договору про дружбу з РФ

Відповідний законопроект було зареєстровано у парламенті 3 грудня

uatv
06.12.2018
Фото Укрінформ-UATV

Президентський законопроект “Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією” розглянуть сьогодні на засіданні Ради, йдеться у порядку денному сесії, оприлюдненому на сайті парламенту.

На розгляд парламенту запропоновано ще два альтернативних законопроекти – парламентарії планують розглянути всі три проекти 21-м питанням.

Розпочнеться засідання із розгляду у другому читанні законопроекту №8450 “Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів”.

Потім парламент розгляне блок питань нацбезпеки та оборони – законопроектів “Про протимінну діяльність” (№9080-1) і “Про прилеглу зону України” (№8361).

Також нардепи розглянуть закон №9055, що  передбачає розширення професійних прав адвокатів, що забезпечить реальну, а не декларативну змагальність сторін у судовому процесі.

До порядку денного сесії депутати планують включити понад десяток законопроектів. Серед них – проект №9068 “Про внесення змін до Закону України “Про телебачення і радіомовлення” щодо посилення інформаційної безпеки та протидії державі-агресору в інформаційній сфері”.

Також заплановане  друге читання законопроекту №8584 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу”.

Друге читання в Раді також має пройти урядовий законопроект №4591 “Про Установу бізнес-омбудсмена” і проект №5395-д “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань”.

Джерело UATV
дата 06.12.2018
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV