Сьогодні Верховна Рада планує перейти до розгляду бюджету

Крім того, нардепи хочуть прийняти бюджетну резолюцію

uatv
18.10.2018
Фото Укрінформ-UATV

Про це йдеться у порядку денному засідання, оприлюдненому на сайті парламенту.

Згідно з порядком денним, спочатку ВР збирається ухвалити урядовий законопроект №9084 “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України”, а вже після цього, о 12:30, передбачено розгляд у першому читанні проекту закону №9000 “Про Державний бюджет України на 2019 рік”.

Розгляду бюджетних питань пленарного четверга передуватиме ухвалення ще восьми законопроектів.

Парламентарії продовжать розгляд у другому читанні проекту Кодексу України з процедур банкрутства (№8060), передбачається включення до порядку денного та прийняття рішення щодо президентського законопроекту №9208 “Про особливості користування Андріївською церквою Національного заповідника “Софія Київська”.

Далі розглянуть законопроекти №9080, 9080-1, 9080-2 і 9080-3 про протимінну діяльність.

Також у порядок денний планують включити законопроект №9069 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підприємств залізничного транспорту, майно яких розміщене в районі відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та в районі проведення антитерористичної операції”, та проект №9139 “Про внесення змін до Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” (щодо засудження та заборони “русского мира” в Україні).

Рада планує ухвалити у другому читанні законопроект №7017 “Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконне перетинання державного кордону”.

Після розгляду бюджетних законопроектів ВР збирається ухвалити у першому читанні президентський проект №8265 “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законодавчих актів України”.

Друге читання в Раді має пройти урядовий законопроект №4591 “Про Установу бізнес-омбудсмена”.

Раніше глава уряду Володимир Гройсман повідомив, що головний фінансовий документ на 2019 рік є реалістичним і збалансованим, а головне – дає впевненість в економічному зростанні.

Джерело UATV
дата 18.10.2018
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV