Сьогодні в Україні вперше відзначають День піхоти

uatv
06.05.2019
Фото Укрінформ-UATV

В Україні сьогодні, 6 травня, відповідно до указу Президента від 19 квітня 2019 року, відзначають День піхоти.

Свято встановлено з метою вшанування мужності та героїзму воїнів механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних сил України, виявлених у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

Як відомо, механізовані, мотопіхотні, гірсько-штурмові військові частини складають основу Сухопутних військ і виконують завдання щодо утримання зайнятих районів, рубежів і позицій, відбиття ударів і прориву оборони противника, захоплення важливих районів.

Президент України уже привітав піхотинців зі святом.

“Сьогодні ми вперше на державному рівні вітаємо справжніх “трударів” війни – українських піхотинців. Саме вони складають основу бойової могутності Сухопутних військ Збройних сил України та є славою українського війська. Саме вони, загартовані в боях із російським агресором, щоденно демонструють стійкість, непереможний характер, відвагу та мужність, доводячи, що немає такої сили, яка може здолати їхню волю до перемоги”, – наголосив він.

Глава держави зазначив, що саме на піхоту війна покладає найбільші навантаження.

За словами Порошенка, завдяки самовідданій службі піхотинців механізовані, мотопіхотні та гірсько-штурмові військові частини та підрозділи стали потужною силою, яка поєднує в собі професійну майстерність, високий моральний дух особового складу та сучасні озброєння й техніку.

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко підписав укази про відзначення в Україні Дня піхоти, Дня резервіста та Дня сержанта ЗСУ.

Джерело UATV
дата 06.05.2019
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV