Сьогодні в Україні стартує ЗНО

uatv
21.05.2019
Фото із сайта kn.ks.ua

В Україні 21 травня розпочинається зовнішнє незалежне оцінювання. Більше 160 тисяч абітурієнтів складатимуть ЗНО з математики.

Про це інформує Український центр оцінювання якості освіти.

Зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться об 11:00. Допуск абітурієнтів до пунктів тестування триватиме з 10:15 до 10:50.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності оригіналу сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія (за наявності) та номер якого зазначено у сертифікаті; запрошення-перепустки для участі у ЗНО, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

В УЦОЯО рекомендують взяти із собою дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, та, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Також в Українському центрі оцінювання якості освіти нагадали, що під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

На виконання сертифікаційної роботи з математики відведено 180 хвилин. Загальна кількість завдань у тесті – 33. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши усі завдання, – 62.

Як повідомлялося, основна сесія ЗНО цьогоріч триватиме з 21 травня до 13 червня. Додаткова – з 26 червня до 12 липня. На ЗНО зареєструвалися 355 тисяч абітурієнтів.

Джерело UATV
дата 21.05.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×