Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи

uatv
21.11.2020
Фото Укрінформ

У суботу, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи.

Про це повідомляє UATV.

Щорічне відзначення цього дня встановлено указом президента від 13 листопада 2014 року.

День присвячений початку двох важливих подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Саме 21 листопада 2013 року розпочалися перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Читайте також: Україна приєдналася до санкцій ЄС проти Білорусі та Придністров’я

​​Як інформує ОП, сьогодні відбулося вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні від імені президента України Володимира Зеленського. На Алеї Героїв Небесної Сотні в Києві було встановлено кошик квітів до пам’ятного хреста на місці загибелі активістів Майдану.

“Протягом 29 років незалежності України відбулася низка революцій: українці відстоювали європейський вектор розвитку, захист демократичних цінностей, прав та свобод людини, а також досягнення гідного рівня життя і праці громадян. Непереможним є лише той народ, який по-справжньому цінує свободу й гідність. Ми повинні узагальнити та переосмислити моральний досвід різних поколінь українців, які боролися за демократичні цінності, права та свободи”, – зазначив Володимир Зеленський.

Як повідомлялося раніше, Кабінет міністрів схвалив 17 рішень, які прискорять євроінтеграцію України.

Джерело UATV
дата 21.11.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×