Сьогодні у Львові стартував 25-й Форум видавців (ВІДЕО)

Урочисту церемонію заходу відкрив Президент України Петро Порошенко

uatv
19.09.2018

Фото з сайта galinfo.com.ua

У середу, 19 вересня, у Львові розпочався 25-й ювілейний Форум видавців, який триватиме п’ять днів.

На ці дні заплановано близько 960 літературних, освітніх та мистецьких подій.

В рамках форуму відбудеться щорічна книжкова ярмарка, на якій представлено більше ніж 260 видавництв.

Організатори форуму головною темою обрали “Ринок Свободи”.

Президент ГО “Форум видавців” Олександра Коваль сказала: “Я вірю в те, що читання книжок може врятувати і конкретну людину в її складній ситуації, і може врятувати країну. Якщо кожен українець в рік прочитає хоча б 5 книжок, він зможе дещо зрозуміти, зробити висновки і далі рухатися за велінням свого серця”.

Спеціальними гостями 25 Book Forum будуть відомі американські дослідниці Східної Європи Марсі Шор, редакторка The Economist та лауреатка Пулітцерівської премії Енн Епплбаум.

На урочистому відкритті Президент україни Петро Порошенко назвав Book Forum “загальнокультурною подією не лише в Україні, а у всіх східній Європі”.

“Форум утвердився як платформа української культури, яка покликана популяризувати твори вітчизняних письменників та книговидавництва в нашій державі, а також репрезентувати Україну і українське у всьому світі”, – наголосив глава держави.

Нагадаємо, що вперше Форум видавців відбувся у далекому 1994 році. З цього часу він збирає українських книгоманів та видавців у місті Лева.

На Форумі видавців у Львові оберуть 25 найкращих книжок.

Джерело UATV
дата 19.09.2018
категорії Суспільство
поділитися
Топ новин на UA|TV