Софія Лозіна – 15-річна співачка, яка стала членом журі дитячого Євробачення (ВІДЕО)

uatv
13.08.2019
Скрін з відео

У свої 15 років Софія Лозіна вже справжня артистка. Вона неймовірно співає, озвучує фільми, грає в театрі, пише свої пісні та мріє потрапити в кіно. Дівчина двічі проходила до фіналу національного відбору дитячого Євробачення і навіть була в складі міжнародного журі дитячого пісенного конкурсу.

Соня вже з раннього дитинства проявляла свої вокальні здібності. У родині навіть жартують, що співати вона почала раніше, ніж говорити.

“Коли їй було 4 роки, ми пішли в шоу-театр, і вже десь в 5 років вона співала в палаці “Україна”. Звичайно, не сама, а з групою маленьких діток”, – розповідає мама дівчинки Наталія Лозіна.

Ще в дитячому віці дівчинка вирішила, чим хоче займатися і до чого буде прагнути – виступати на великих сценах і радувати людей.

“Уже тоді було зрозуміло, що Соня цим живе, їй це подобається. Деякі діти бояться виходити на сцену, а вона не боялася”, – додає мама.

Потім була музична школа – спочатку для загального розвитку. Хоча в родині не виключали варіант, що, можливо, Соня стане піаністкою, адже грати в неї виходило дуже добре. Але любов до вокалу у дівчинки все-таки перемогла.

“Вона відразу мені запам’яталася своєю сильною емоційністю. Це була така дитина світла, дитина-емоція. Ми починали співати відомі пісні, але вже тоді Софія мені розповідала, що вміє писати власні пісні і хоче стати зіркою. Вона з самого початку завжди ставила собі дуже великі цілі”, – зазначає викладачка вокалу Катерина Комар.

Уже в 8 років Соня відкриває в собі новий талант – композитора. Спочатку вигадує мелодії, а трохи пізніше починає писати і слова. А в 10 років вона написала свій спектакль “Казка райдужного лісу“, який згодом поставила в музичній школі. Сюжет і музику дівчинка вигадала сама, зі словами допомагала мама.

У житті Софії було безліч міжнародних та українських конкурсів, багато перемог і гран-прі. За словами викладачки вокалу, Соня – дуже універсальна дитина, адже співає в різних стилях – естрадні, народні пісні в сучасних обробках, джаз, рок і т. д.

Один з найбільш хвилюючих етапів в її творчій кар’єрі – дитяче Євробачення. Два роки поспіль Софія ставала фіналісткою національного відбору, де виконувала власні пісні.

“Євробачення дало мені дуже великий досвід виступів у прямому ефірі. Це для мене було трохи страшно, і таким чином я подолала свій страх. Я дуже боялася, що раптом помилюся, раптом не туди піду. Але нічого страшного не було і мені нереально сподобалося”, – згадує Софія Лозіна.

Незабаром їй випав ще один шанс взяти участь в дитячому Євробаченні. Тільки цього разу у неї була ще відповідальніша місія – дівчинка увійшла до складу міжнародного журі дитячого пісенного конкурсу. На той час у Соні був чималий досвід виступів на великих сценах і в прямому ефірі.

Свої сили Софія Лозіна вже встигла спробувати і в телевізійному вокальному шоу, в якому дійшла до півфіналу. Також талановита дівчинка знімалася в короткометражках, а тепер мріє стати героїнею повнометражної кінострічки.

Більше випусків програми Future UA на телеканалі UATV дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 13.08.2019
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV