“Соборність – це не лише про територію”: Володимир Зеленський привітав українців

uatv
22.01.2021
Фото ОП

Президент Володимир Зеленський привітав українців із Днем Соборності.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сторінку глави держави у Тelegram.

“Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України…” Ця цитата з універсалу про об’єднання УНР і ЗУНР, проголошеного 102 роки тому, викликає широкий спектр емоцій”, – пише президент.

Вона, як зазначає Володимир Зеленський, викликає радість, гордість, жаль, біль і впевненість, що у майбутньому ми разом станемо творцями нового акта злуки.

“Для цього маємо назавжди вивчити уроки сторічної давнини й ніколи не забувати: щоб стати сильними – потрібно бути єдиними. Щоб стати єдиними – потрібно бути сильними. Досить розділень. Важливо пам’ятати, що соборність – це не тільки про територію. Одна з найдавніших мрій нашого народу – про єднання – фундаментальна мрія. Але її не можна досягти один раз і назавжди. Це постійна робота. Це щоденний рух. Це не щось у минулому, не ідеологічна рамка згори і не досягнення, яке може бути простим. Це завдання вчити себе розрізняти власні емоції і штучно накручені політиками. Поважати відмінності й інтереси інших у суспільстві – тих, хто на тебе не схожий, але з кого разом з тобою і складається наш народ. Та поступатися особистими амбіціями, коли це потрібно для спільного результату”, – пише президент.

Читайте також: Цінуємо, що Майя Санду не боїться називати Крим українським, – Володимир Зеленський

Нагадаємо, що українська сторона працює над реалізацією запрошення Джо Байдена відвідати Київ, а також над можливим візитом Володимира Зеленського до США.

Джерело UATV
дата 22.01.2021
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×