SmartTicket для київського метро та поїздів далекого слідування можна буде придбати у вересні, – Криклій

uatv
01.09.2020
Фото Укрінформ

Вже у вересні цього року можна буде придбати єдиний електронний квиток SmartTicket для поїздів далекого спрямування та метро у Києві.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій, інформує Урядовий портал.

Продаж здійснюватиметься на транспортному порталі електронних послуг e-transport.gov.ua та на SmartTicket.gov.ua. Експериментальний проєкт впроваджує Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки Мінінфраструктури за участі Укрзалізниці.

“Стартуємо цієї осені з довгоочікуваною ініціативою для багатьох українців – SmartTicket. Для початку на першому етапі цей квиток буде доступний для поїздів внутрішнього сполучення далекого слідування та міського е-квитка у Києві. У майбутньому ми прагнемо, щоб усі види транспорту – поїзди, автобуси, літаки та громадський транспорт – були пов’язані єдиним е-квитком. Це зручність для пасажирів та значна економія часу. І для сучасного світу це вже давно буденність. Радий, що Україна теж долучилася до цього процесу”, – зазначив він.

Криклій сказав, що, крім Києва, упровадженням SmartTicket уже зацікавилися Маріуполь, Харків, Львівська облдержадміністрація.

Читайте також: Кожен регіон повинен мати авіаційний транспортний вузол, – Шмигаль

Нагадаємо, порядок в’їзду українців до Словаччини змінюється з 1 вересня.

Джерело Урядовий портал
дата 01.09.2020
категорії Туризм
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×