Сліпачук не оскаржуватиме своє звільнення у разі розпуску ЦВК

uatv
11.09.2019
Фото Укрінформ-UATV

Центральна виборча комісія у теперішньому складі є незалежною і рівновіддаленою від будь-яких політичних сил від самого початку своєї роботи.

Про це заявила очільниця ЦВК Тетяна Сліпачук під час засідання комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, зазначає Укрінформ.

Саме цей комітет розглянув і підтримав подання президента Володимира Зеленського про звільнення з посад членів Комісії.

“Із самого початку своєї роботи Центральна виборча комісія була абсолютно незалежною та рівновіддаленою від усіх політичних сил. І саме це стало запорукою такого успішного результату проведених виборчих кампаній”, – наголосила голова ЦВК.

Також вона нагадала, що у нинішньому складі Комісія провела дві виборчі кампанії в ОТГ, президентські двоетапні вибори та парламентські вибори. А за висновками міжнародних спостерігачів, багато проблем, з якими зіткнулася ЦВК, пов’язані з проблемами виборчого законодавства й безладу в судовій практиці, додала очільниця Комісії.

Водночас Тетяна Сліпачук зауважила: у разі ухвалення народними депутатами рішення про її звільнення з посади, вона особисто не збирається його оскаржувати.

Нагадаємо, ЦВК 28 серпня закінчила реєстрацію усіх народних депутатів.

Джерело Укрінформ
дата 11.09.2019
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV