SkyUp навесні розпочне польоти за 4 новими маршрутами з України в Італію

uatv
14.01.2020
Фото з сайта avianews.com

Навесні цього року авіакомпанія SkyUp відкриє чотири нових рейси з Києва та Львова до італійських Риму, БолоньїБергамо та Неаполя.

Про це повідомляє UATV з посиланням на Avianews.

Так, з 29 березня розпочнуться польоти за маршрутом Київ-Болонья. Рейс здійснюватиметься тричі на тиждень по вівторках, четвергах і неділях, а ціна квитка в одну сторону за безбагажним тарифом становитиме від 1530 грн.

У цей же день стартують польоти за маршрутом Львів-Рим, які так само відбуватимуться по вівторках, четвергах і неділях. Ціна авіаквитків становитиме від 1390 грн в одну сторону.

30 березня SkyUp відкриє рейси зі Львова до Бергамо та Неаполя. Літак за цим маршрутом відправлятиметься двічі на тиждень по понеділках і п’ятницях. Ціна квитка від Львова до Бергамо становитиме від 1390 грн в одну сторону, а до Неаполя – від 1150 грн в одну сторону.

Зазначається, що раніше до цих міст курсували літаки лоукост-перевізника Ernest Airlines, який припинив польоти 11 січня 2020 року через рішення італійської авіавлади ENAC про призупинення ліцензії лоукостера. 

Раніше повідомлялося, що SkyUp навесні 2020 року розпочне польоти з Києва до Тирани й Лісабона.

Джерело avianews.com
дата 14.01.2020
категорії Туризм
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×