Скоро можуть відбутися переговори України, Німеччини і Франції, – Єрмак (ВІДЕО)

uatv
05.04.2021
Фото ОП

Найближчим часом можуть відбутися переговори між українською, німецькою та французькою сторонами.

Про це заявив голова Офісу президента Андрій Єрмак, інформує телеканал “Дом“.

За його словами, консультації з нашими партнерами по Нормандському формату відбуваються регулярно.

“Що стосується переговорів і консультацій, то я вам можу сказати, що консультації з нашими партнерами по Нормандському формату відбуваються щотижня, по кілька разів на тиждень. Минулого тижня я два або три рази розмовляв із представниками Франції, з представниками Німеччини. І я думаю, що відеоконференція або переговори трьох країн – Німеччини, Франції та України – відбудуться дуже скоро, тому триває нормальний процес консультацій. Не прості, а я б сказав, важкі переговори. Але вони тривають, тому що Україна має принципову позицію – ми повинні досягти миру, ми повинні припинити війну, ми повинні повернути всі наші землі і всіх наших людей. І ми не зупинимося, поки не досягнемо цього результату“, – сказав він.

Також Єрмак прокоментував нещодавні переговори лідерів Франції, Німеччини й Росії Еммануеля Макрона, Ангели Меркель і Володимира Путіна.

“По-перше, я хотів би сказати, що це були переговори трьох країн, і до Нормандського формату це має таке ж відношення, як сьогодні би три країни зустрілися і проговорили б свої питання. Так, там дійсно говорили і про питання війни на Донбасі, але я хотів би відразу сказати, що “зрадофіли” знову вигадують якісь фейки, а ціна їм вже нам зрозуміла після розмови президента Зеленського і президента Байдена. Тому що ви знаєте, що напередодні було багато чуток, багато фейків, коментарів і так далі”, – зазначив голова Офісу президента.

Нагадаємо, Ангела Меркель та Еммануель Макрон під час спільної розмови по відеозв’язку з Володимиром Путіним 30 березня закликали поважати права опозиціонера Олексія Навального відповідно до Європейської конвенції з прав людини і наголосили на важливості охорони його здоров’я. Також під час відеоконференції обговорили ситуацію на сході України.

Раніше Леонід Кравчук пояснив, чому виступає за приєднання США до Нормандського формату.

Джерело UATV
дата 05.04.2021
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×