Швеція зацікавлена у зміцненні двосторонньої торгівлі з Україною, – Стефан Левен (ФОТО)

uatv
04.12.2019
Фото Урядовий портал

Прем’єрміністр України Олексій Гончарук зустрівся з прем’єрміністром Швеції Стефаном Левеном

Про це повідомляє UATV із посиланням на Урядовий портал.

Глава українського уряду звернув першочергову увагу на тему “Північного потоку-2”.

“Функціонування газопроводів на території Європейського Союзу повинно здійснюватися у чіткій відповідності до норм європейського законодавства, зокрема, Газової директиви ЄС. Важливо, щоб відносно “Північного потоку-2” країни-члени ЄС не робили жодних виключень. Це є питанням енергетичної безпеки регіону та якості послуг, що надаються на європейському енергетичному ринку“, – сказав Гончарук.

Також він порушив питання двосторонньої співпраці шведського та українського урядів.

“Уряд України сподівається на підтримку Швеції в межах Стратегії допомоги для країн Східної Європи на 2021-2027 рр. у створенні по всій території України мережі Офісів європейської інтеграції. Швеція також реалізувала подібний проєкт, коли була на шляху до вступу в ЄС”, – зазначив Гончарук.

Водночас прем’єрміністр Швеції зазначив, що Україна є одним із найважливіших партнерів Швеції у питаннях співпраці з метою розвитку.

“Для нас важливо надавати підтримку уряду України для здійснення в країні ключових реформ, зокрема, реформи децентралізації. Ми також зацікавлені в зміцненні двосторонньої торгівлі. В Україні функціонує приблизно 90 шведських компаній. Сподіваюся, це число дедалі збільшуватиметься”, – сказав Левен.

Крім цього, на зустрічі обговорювали низку інших питань, зокрема, початок переговорів щодо укладення угоди ACAA

“На початку наступного року відбудеться засідання Ради асоціації Україна-ЄС, в результаті якого ми сподіваємося розпочати процес переговорів щодо укладення Угоди ACAA – так званого промислового безвізу. На порядку денному також буде питання секторальної інтеграції у сферах цифрових технологій, енергетики, правосуддя та внутрішніх справ”, – зазначив Гончарук.

Читайте також: Україна залучить шведських інвесторів у сферу переробки відходів, – Зеленський (ВІДЕО)

Нагадаємо, раніше президент України запевнив очільників МЗС Швеції та Польщі у незмінності євроінтеграційного курсу України.

Джерело Урядовий портал
дата 04.12.2019
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×