Швейцарія профінансує виробництво українських апаратів ШВЛ

uatv
03.12.2020
Фото Урядовий портал

Віцепрем’єр з питань євроінтеграції Ольга Стефанішина та посол Швейцарії в Україні та Молдові Клод Вільд підписали меморандум про виробництво апаратів штучної вентиляції легень.

Про це інформує Урядовий портал.

Україна отримає ґрант у розмірі до 1,5 млн швейцарських франків (понад 1,6 млн доларів США) для будівництва виробничої лінії з випуску апаратів ШВЛ у Хмельницькому.

Апарати були розроблені Швейцарським федеральним технологічним інститутом у м. Цюріх. Виробництво розгорнеться на базі держпідприємства “Новатор”, яке входить до складу Укроборонпрому і є сертифікованим виробником медичного обладнання в Україні.

“Відкриття на Хмельниччині виробничої лінії з виготовлення апаратів ШВЛ дозволить забезпечити державні медичні заклади доступним обладнанням та гарантувати допомогу тяжкохворим пацієнтам на коронавірус. Важливо також і те, що це рішення підтримає економіку України”, – зазначила Стефанішина.

За її словами, проєкт створить нові робочі місця, забезпечить обмін досвідом і технологіями та укріпить співпрацю з міжнародними партнерами.

Раніше Данія надала Україні 50 апаратів ШВЛ.

Читайте також: В окупованому Криму не вистачає апаратів ШВЛ, – активіст (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 03.12.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×