Шмигалю доручили здійснити перевірку поводження в Україні з небезпечними матеріалами

uatv
06.08.2020
Фото з сайта gk-press.if.ua

Президент України Володимир Зеленський звернувся до прем’єрміністра Дениса Шмигаля щодо необхідності проведення перевірки поводження в Україні з небезпечними матеріалами та вжиття заходів для запобігання надзвичайним ситуаціям. Відповідний лист скеровано з огляду на надзвичайну ситуацію, що виникла 4 серпня в місті Бейруті у Лівані.

Про це повідомляє UATV із посиланням на ОП.

“Прошу вас терміново забезпечити проведення оцінки стану поводження з небезпечними та вогнегасними речовинами, вибуховими матеріалами, виробами, відходами, добривами, які внаслідок притаманних їм властивостей за наявності певних факторів та обставин можуть створити загрозу життю і здоров’ю людей, навколишньому природному середовищу, та за результатами проведеної роботи вжити відповідних заходів реагування”, – ідеться в документі.

Читайте такожУ Бейруті за фінансовою допомогою звернулися 30 українців, – МЗС

Зеленський також наголосив на важливості розробки та ухвалення необхідних нормативно-правових актів, що дадуть змогу реалізувати комплекс невідкладних дієвих заходів для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру.

За останніми даними, кількість людей, які загинули внаслідок двох потужних вибухів у столиці Лівану Бейруті, зросла до 157.

Джерело UATV
дата 06.08.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×