Шмигаль закликав французький бізнес брати участь у приватизації українських підприємств

uatv
10.07.2020
Фото Урядовий портал

Прем’єрміністр України Денис Шмигаль провів зустріч із представниками французьких ділових кіл.

Про це повідомляє UATV із посиланням на Урядовий портал.

Шмигаль наголосив, що відносини України та Франції мають особливий характер – французький бізнес є одним із найбільших роботодавців в Україні та великим інвестором, і наша країна зацікавлена інтенсифікувати співпрацю з французьким бізнесом.

“Маємо обговорити шляхи посилення українсько-французької взаємодії в економічній сфері із залученням внеску ваших компаній з можливостями, які може дати держава Україна з точки зору підтримки бізнесу та інвестицій“, – зазначив він.

Очільник уряду також наголосив на важливості для України співпраці з Францією як однією з найбільш потужних економік Євросоюзу і країною-членом Нормандського формату та про особливу роль Змішаної українсько-французької міжурядової комісії з економічного співробітництва як інструменту міжурядової співпраці. 

Шмигаль запевнив, що курс України на європейську та євроатлантичну інтеграцію залишається незмінним, як і відданість країни системним реформам.

“Влада України має велику зацікавленість у залученні бізнесу, у конструктивному діалозі і в створенні для бізнесу найсприятливіших умов”, – запевнив прем’єрміністр.

Читайте такожСвітовий банк планує виділити $35 млн на підтримку української медицини

Окремо учасники зустрічі обговорили можливу участь французького бізнесу в приватизації державних українських підприємств.

“Фондом держмайна України сьогодні підготовлено близько 400 підприємств для малої та середньої приватизації. Така приватизація вже розпочата і триває. Ми сьогодні стоїмо на порозі великої приватизації. Не поспішали її розпочинати, очікуючи покращення ситуації на ринку. Велика приватизація почнеться з одного з великих об’єктів – готелю “Дніпро”, і близько 10 великих підприємств може бути запропоновано на цей рік для приватизації”, – сказав Шмигаль.

Раніше Шмигаль обговорив напрями співпраці з директором Світового банку в справах України.

Джерело Урядовий портал
дата10.07.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×