Шмигаль та посол ЄС обговорили спільну боротьбу з пандемією COVID-19

uatv
02.04.2020
Фото Урядовий портал

Україна та Європейський Союз виступають єдиним фронтом у боротьбі з пандемією коронавірусу та його наслідками.

Про це йшлося під час зустрічі прем’єрміністра України Дениса Шмигаля з послом Європейського Союзу в Україні Матті Маасікасом, інформує Урядовий портал.

“Україна цінує готовність ЄС допомогти в подоланні наслідків від COVID-19, незважаючи на надзвичайно складну епідеміологічну ситуацію у державах-членах ЄС”, – сказав Шмигаль.

За словами прем’єрміністра, пакет допомоги у розмірі 80 млн євро дасть змогу підтримати українську систему охорони здоров’я та економіку (зокрема малі та середні підприємства, які найбільше постраждали від пандемії коронавірусу).

“Вдячний послу ЄС в Україні за потужну підтримку. Зі свого боку Україна також готова підтримати ЄС. Це питання вже узгоджене з президентом Володимиром Зеленським. Україна – одна з найбільших світових виробників медичного спирту. Зараз наші заводи працюють на повну потужність, і коли буде забезпечено внутрішній ринок, ми готові надавати цей ресурс для допомоги іншим країнам”, – наголосив Шмигаль.

Посол ЄС в Україні зазначив, що уряд своєчасно та ефективно діє на випередження поширення пандемії.

Під час зустрічі також йшлося про те, що Україні та ЄС потрібно об’єднати координацію гуманітарної та міжнародної технічної допомоги. Зокрема, на базі Комісії з техногенної безпеки буде створено організаційний штаб, який визначить алгоритм подальшої роботи з нашими міжнародними партнерами.

Крім того, співпраця діятиме у напрямі допомоги для підтримки регіонів в частині фінансування деяких заходів у боротьбі з COVID-19.

Раніше повідомлялося, що ООН надасть Україні $33 млн на боротьбу з коронавірусом.

Джерело Урядовий портал
дата 02.04.2020
категорії Україна та ЄС
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×