Шмигаль обговорив із послом Британії роботу зони вільної торгівлі

uatv
04.12.2020
Фото Урядовий портал

Прем’єрміністр Денис Шмигаль провів зустріч із послом Великої Британії Меліндою Сіммонс.

Про це інформує Урядовий портал.

Шмигаль наголосив, що укладення угоди про стратегічне партнерство вивело двосторонні відносин наших держав на новий рівень стратегічного партнерства.

“Ми вже розпочали здійснення необхідних внутрішньодержавних процедур для ратифікації угоди. Сподіваємося, до кінця грудня ратифікувати угоду”, – запевнив він.

Прем’єр запропонував Великій Британії до кінця місяця провести переговори щодо механізму квотування та інших питань роботи зони вільної торгівлі з 1 січня 2021 року.

Крім того, він запропонував британській стороні підтримати проєкт технічної допомоги для експортерів та інвесторів.

“Це дасть можливість сповна використати потенціал угоди та успішно налагодити роботу між бізнесами обох країн. Щоб ми могли починати вчити підприємців співпрацювати в нових умовах”, – переконаний Шмигаль.

Очільник уряду запросив делегацію британського бізнесу на чолі з представниками Агентства експортного фінансування відвідати Україну для зустрічей з українським бізнесом і партнерами, щойно дозволить ситуація з коронавірусом. 

Крім того Шмигаль і Сіммонс обговорили заходи зі зменшення викидів на шляху до Конференції ООН з питань клімату COP26 наступного року.

“Я привітала той факт, що прем’єрміністр демонструє справжнє лідерство у протидії змінам клімату, включно з потужними початковими зобов’язаннями, які Україна вже взяла на себе в цій галузі”, – сказала Мелінда Сіммонс.

Нагадаємо, що Велика Британія підтримала концепцію “Кримської платформи”.

Джерело UATV
дата 04.12.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×