Шмигаль назвав ймовірну ціну на електроенергію з 1 квітня

uatv
04.03.2021
Фото Урядовий портал

Прем’єрміністр України Денис Шмигаль назвав ймовірну ціну на електроенергію для населення після 1 квітня. За його словами, зараз це питання обговорюється у Міністерстві енергетики.

Про це він сказав на пресконференції щодо року роботи уряду, інформує UATV.

“Ціна на електроенергію для населення з першого квітня – це питання зараз обговорюється у Міністерстві енергетики. Найімовірніше, ціна лишиться 1,68”, – зазначив Шмигаль.

Він розповів також, що виконання Меморандуму з виробниками “зеленої” електроенергії відбувається, але є затримка з погашення боргів.

Читайте також: Кабмін розробить річний тариф на газ, – Шмигаль

“Але погашення відбувається. Тобто є затримка, але порушувати меморандум і не гасити борги в нас намірів немає. Меморандум буде виконуватись навіть з можливими затримками. З точки зору продовження співпраці в меморандумі є домовленості з нашими міжнародними фінансовими партнерами стосовно випуску “зелених” облігацій, які будуть направлені на розрахунки з виробниками електроенергії з відновлювальних джерел. І також ми ведемо розмову щодо впорядкування роботи ринку електроенергії, щоб у майбутньому дисбалансів, які призведуть до заборгованості, не виникало. Звичайно, це кропітка робота. Очікую призначення Верховною Радою міністра енергетики, щоб стабілізувати роботу міністерства, галузі”, – сказав прем’єрміністр.

Нагадаємо, що раніше в Україні знизили граничний тариф на розподіл газу.

Джерело UATV
дата 04.03.2021
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×