Школяр з України переміг на чемпіонаті світу з авіамоделювання

Українська збірна встановила рекорд на світових першостях з авіамоделювання за всю історію України

uatv
28.03.2018

Фото з сайта Новое время

Школяр Владислав Клименко із Марганця на Дніпропетровщині став чемпіоном світу з авіамоделювання. Чемпіонат відбувся у США.

Про це УНН повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

Українець став першим серед юніорів на чемпіонаті світу з вільнолітаючих авіамоделей для закритих приміщень.

На чемпіонаті власні моделі представили майже півсотні учасників із 14 держав. Загалом за українську команду виступили три спортсмени, усі – з Дніпропетровщини.

Відзначимо, що українська збірна виявилася наймолодшою. Середній вік спортсменів – 17,9 року.

“На цих змаганнях у закритому приміщенні спортсмени представили власні вільнолітаючі авіамоделі класу F1D. Команда України брала участь у двох категоріях – юніори та спортсмени, старші за 18 років. Владислав Клименко став першим серед юніорів, а загалом збірна посіла на чемпіонаті 4-те місце”, – розповіли в департаменті.

Посівши четверте місце у загальному заліку, українська збірна встановила рекорд на світових першостях з авіамоделювання за всю історію України.

“Наша команда увійшла в історію авіамодельного спорту як наймолодша за всі чемпіонати світу, що стартували півстоліття тому. Ми поступилися набагато досвідченішим учасникам із США, Румунії та Великобританії. Їхній середній вік – 44 роки”, – розповів тренер Михайло Серебряков.

Нагадаємо, студент Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Олександр Бурлаєнко переміг у конкурсі дослідницьких проектів у Франції.

Джерело УНН
дата 28.03.2018
категорії Українці в світі
поділитися

Топ новин на UA|TV