Щороку 300 тис. жителів Туреччини приїжджають в Україну, – посол

uatv
17.10.2019
Фото UATV

Однією із найбільш розвинених та перспективних галузей економіки Туреччини є туризм. Щорічно 1,5 млн українців відпочивають у цій країні. Водночас близько 300 тисяч жителів Туреччини щороку приїжджають в Україну.

Про це в інтерв’ю журналістам UATV розповів посол Туреччини в Україні Ягмур Ахмет Гульдере.

“Одним зі специфічних аспектів туризму є підвищення обізнаності і задоволення цікавості один про одного. Виходячи з цього, у нас є турецькі культурні центри, і вони проводять мовні курси, а також деякі культурні заходи. Щоб зацікавити турецькою мовою і культурою, ми вирішили організувати кілька заходів і об’єднати їх в так звані Дні турецької культури, – розповів посол. – Ми плануємо організувати кілька заходів. Серед них Дні турецької кави, Дні картин Ебру. У нас буде конкурс картин українців в Туреччині. А ще – Дні турецької кухні”.

За словами Гульдере, ще одна важлива подія, яку планують провести у Туреччині спільно з Україною, це концерт трьох дуже видатних музикантів. Це відомий український піаніст Ботвінов, перкусіоніст Бурган Оджал і кримськотатарський музикант Енвер Могильов.

Усі вищевказані заходи заплановані на кінець жовтня.

“Ми сподіваємося, що це допоможе частково задовольнити цікавість української громадськості щодо турецької культури”, – наголосив
Ягмур Ахмет Гульдере.

Повну версію інтерв’ю з послом Туреччини читайте за посиланням. 

Джерело UATV
дата 17.10.2019
категорії Туризм
поділитися

Топ новин на UA|TV