“Шахтар” зіграв унічию з французьким “Ліоном”

Фото Укрінформ-UATV

У середу, 12 грудня, на столичному стадіоні “Олімпійський” донецький “Шахтар” зіграв внічию з французьким “Ліоном”. Про це передає UATV.

Ця гра була вирішальною для українського клубу у Лізі Чемпіонів. Матч завершився з рахунком 1:1. Тепер “гірники” зіграють у Лізі Європи.

Стартові склади команд.

Шахтар“: Пятов, Ісмаїлі, Кривцов, Хочолава, Матвієнко, Майкон, Степаненко, Тайсон, Марлос, Коваленко, Мораес. В запасі: Шевченко, Бутко, Ракицький, Патрік, Ньому, Болбат, Кайоде.

На початку другого тайму Давида Хочолаву замінив Богдан Бутко, на 50-ій хвилині на поле вийшов Сергій Болбат, а на 87-ій – Марлос.

“Ліон”: Антоні Лопеш, Жезон Денайер, Марсело, Кенні Тете, Марсал, Ферлан Менді, Уссем Ауар, Бертран Траоре, Люка Тузара, Мемфіс Депай, Набіл Фекір.

На 22-ій хвилині нападник донецького клубу Жуніор Мораес забив у ворота французів перший гол. На 65-ій хвилині гравець “Ліону” Набіл Фекір зрівняв рахунок.

До речі, у столиці під час матчу була зовсім “не футбольна” погода. Під час гри йшов густий снігопад, який заважав обом командам.

Відзначимо, що спочатку гра “Шахтар” – “Ліон” мала відбутися 12 грудня в Харкові на ОСК “Металіст”, однак УЄФА був змушений через воєнний стан прийняти рішення про перенесення матчу з Харкова до Києва.

Нагадаємо, що 13 грудня на цьому ж стадіоні “Динамо” (Київ) зіграє з чеською командою “Яблонец”.